MÖBLER / Skåp & hyllor / Hängskåp 12577403
nr 1257 7403
Hängskåp
Allmoge, Bredd: 36 cm. Djup: 21 cm, höjd: 51 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 27 maj 2019
kl 21:01:03
300 kr
600 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
900 kr